Tijdens de kerstperiode trokken we er met een gezellig gezelschap op uit richting Jungle City in Doornik. Ik nam onze twee nichtjes mee, samen met mijn dochter en haar vriendinnetje, en we kregen fijne versterking van een mama-vriendin. Alleen dat al beloofde een dag vol plezier, maar Jungle City deed daar nog een flinke schep bovenop.


Vanaf het moment dat we binnenstapten, werden we ondergedompeld in een betoverende kerstsfeer. Overal waar je keek stonden prachtig versierde kerstbomen, fonkelende lichtinstallaties en decoraties die perfect aansloten bij het oerwoudthema. Een absolute blikvanger was zonder twijfel het huis van de kerstman. De combinatie van actieve attracties en sfeervolle decoratie maakte het ideaal voor onze groep: genoeg avontuur voor de kinderen, maar ook voldoende gezelligheid voor de volwassenen.


En dan… de kers op de taart: de ijspiste Jungle Expedition. Wat een verrassend leuke toevoeging! Deze ijspiste was perfect afgestemd op zowel beginnende als meer ervaren schaatsertjes. De kinderen die voor het eerst op het ijs stonden, kregen alle ruimte om rustig te oefenen door een ijsbeer of zeehond vooruit te duwen, terwijl de iets meer zelfverzekerde schaatsers vrolijk hun rondjes draaiden. Het was mooi om te zien hoe iedereen elkaar aanmoedigde, hielp recht te blijven en samen genoot van dit winterse avontuur.


Een perfecte mix van kerstmagie, avontuur en quality time met elkaar. Absoluut een aanrader voor gezinnen of vriendengroepen die op zoek zijn naar een originele winteruitstap met kinderen. Wij gingen alvast met warme herinneringen (en een natte bips van het schaatsen) terug naar huis.
Meer informatie bij Jungle City